Turystyka Wiadomości branżowe

Terma Bania w oczach dziecka

Z okazji pierwszych urodzin Terma Bania zaprasza dzieci i młodzież poniżej osiemnastego roku życia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Wystarczy w dowolny sposób przedstawić ośrodek w Białce Tatrzańskiej i gotową pracę przesłać

Z okazji pierwszych urodzin Terma Bania zaprasza dzieci i młodzież poniżej osiemnastego roku życia do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Wystarczy w dowolny sposób przedstawić ośrodek w Białce Tatrzańskiej i gotową pracę przesłać lub dostarczyć osobiście do 10 lipca na adres ośrodka. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Miejsce pełne słońca, a może wodne szaleństwo i niekończąca się przygoda? Z czym może kojarzyć się rozrywka w Termie Bania? Na to pytanie może odpowiedzieć każdy, kto nie skończył jeszcze 18 lat i gotowy jest na plastyczne wyzwania. Uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe: od 5?8 lat, od 8?13 lat oraz od 13?18 lat.

Aby wziąć udział w urodzinowej zabawie, należy dowolną techniką (farby, kredki, węgiel, wyklejanka itp.) przedstawić temat ?Terma Bania w oczach dziecka? i gotowy projekt przesłać do 10 lipca na adres: Park Wodny Bania sp. z o.o. ul. Środkowa 181, 34?405 Białka Tatrzańska.

O tym, kto zostanie zwycięzcą, zdecyduje jury pod przewodnictwem Jana Kantego Pawluśkiewicza.   

Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 14 lipca 2012 r. Na zwycięzców w każdej kategorii wiekowej czekają:

I miejsce ? 3 Vouchery rodzinne na 3,5 h do Strefy Głośnej

II miejsce ? 2 Vouchery rodzinne na 3,5 h do Strefy Głośnej

III miejsce ? 1 Voucher rodzinny na 3,5 h do Strefy Głośnej

 

Treść Regulaminu dostępna jest w siedzibie Termy Bania w Biurze Obsługi Klienta oraz na stronie www.termabania.pl oraz oficjalnym koncie na facebooku Termy Bania.

A to już wiesz?  What-to-Consider-Before-Deciding-to-Host-a-Thanksgiving-Party

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy