Turystyka Wiadomości branżowe

Witaj w Podróży – magazyn pełen podróżniczych inspiracji

Lutowo-marcowy numer magazynu Witaj w Podróży zabiera czytelników w podróż po fascynujących zakątkach naszego globu. Miłośnicy wypraw egzotycznych podpatrzą Wenecję w czasie karnawału, poznają tajemnice egipskich piramid

Lutowo-marcowy numer magazynu Witaj w Podróży zabiera czytelników w podróż po fascynujących zakątkach naszego globu. Miłośnicy wypraw egzotycznych podpatrzą Wenecję w czasie karnawału, poznają tajemnice egipskich piramid oraz będą podziwiać niezwykły krajobraz Wyżyny Kolorado. Z kolei wielbiciele naszego kraju spłyną kajakami po zimowej Krutyni, odwiedzą Szklarską Porębę, a także zajrzą do powoli budzących się do wiosny Borów Tucholskich.

Pierwszy numer nowego magazynu Witaj w Podróży odsłania przed miłośnikami podróżowania zimowe uroki Polski a także najodleglejsze, intrygujące zakątki kuli ziemskiej. Monika Węgrzyn, redaktor naczelna czasopisma zabiera czytelników do amerykańskiego stanu Utah. Niewytłumaczalne zjawisko natury, bajkowe formacje skalne, idealne miejsca do uprawiania sportów wyczynowych, czerwień, zieleń i niezwykła cisza parków narodowych – to sposób, w jaki autorka prezentuje czytelnikom ten cudowny zakątek świata.

Lutowo-marcowy numer Witaj w Podróży zachęca także do rodzinnego wyjazdu do Szklarskiej Poręby, pokazując, że w tym miejscu nie można się nudzić. Poza aktywnościami na stoku, trzeba odwiedzić grotę solną, hutę szkła oraz przeżyć nocne spotkanie z dinozaurami. Miłośników mroźnej pory roku z pewnością ucieszy zimowa szata Krutyni i odważna propozycja spływu kajakowego. Z kolei ci, którzy z niecierpliwością czekają na wiosnę są zaproszeni na rowerową wędrówkę po Borach Tucholskich – urokliwym regionie rozciągającym się od Kujaw po Kaszuby.

Autorzy najnowszego numeru Witaj w Podróży pomyśleli również o tych, których fascynują zagadki z przeszłości. Magazyn zagląda do wnętrza egipskich piramid oraz usiłuje rozwikłać zagadkę tajemniczego grobowca biskupa Arnoszta z Pardubic. Kartkując strony najnowszego numeru Witaj w Podróży przeniesiemy się również do Wenecji, w atmosferę najsłynniejszego i najbardziej stylowego karnawału w Europie. Bogactwo kolorów, strojów i masek, rozbawiony tłum… to wszystko można podpatrzeć zaglądając do wyjątkowej fotogalerii magazynu.

A to już wiesz?  Coraz więcej mężczyzn w SPA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy