Podr

Na narty do Tyrolu

Tyrol, rejon włoskich Alp, jest doskonały do jazdy na nartach i do nauki jazdy. Nawet teraz można skorzystać z jednej z tamtejszych szkół narciarskich. Ceny są promocyjne. Jest duża konkurencja, co oznacza, że możesz przebierać w

Tyrol, rejon włoskich Alp, jest doskonały do jazdy na nartach i do nauki jazdy. Nawet teraz można skorzystać z jednej z tamtejszych szkół narciarskich. Ceny są promocyjne. Jest duża konkurencja, co oznacza, że możesz przebierać w ofertach.

28 tamtejszych szkół narciarskich nagrodzonych zostało złotym znakiem jakości. Szczególnym wyróżnikiem szkół nagrodzonych jest organizowanie imprez dodatkowych, przedszkole dla dzieci w wieku od 2,5 roku, z zajęciami do południa lub zajęciami całodniowymi (przynajmniej od poniedziałku do piątku) i ciepłym posiłkiem ze specjalnego menu dla dzieci.

Szkoły te mają naprawdę wspaniałe możliwości jeśli chodzi o naukę jazdy na nartach dla dzieci. W swej ofercie mają specjalnie wytyczony i ogrodzony teren z atrakcjami i mini-wyciągami dla dzieci, pomoce dydaktyczne, indywidualne plakietki dla uczniów, dyplomy, specjalne karnety i zawody na zakończenie nauki.

Zatem, jeśli z dziećmi, i na narty – to do Tyrolu. Przy okazji dorośli także skorzystają, zapisując się do szkoły narciarskiej dla dorosłych.

A to już wiesz?  Znajdź swój punkt równowagi na Mazowszu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


One thought on “Na narty do Tyrolu

Comments are closed.