Turystyka Wiadomości branżowe

Wakacje w pojedynkę, czyli sposób na urlopową rutynę

Powodów do samodzielnej wyprawy wakacyjnej może być wiele ? brak odpowiedniego towarzystwa, potrzeba wyciszenia się, chęć bycia niezależnym od grupy, a czasem po prostu konieczność wykorzystania reszty urlopu. Jednak single nie mają

Powodów do samodzielnej wyprawy wakacyjnej może być wiele ? brak odpowiedniego towarzystwa, potrzeba wyciszenia się, chęć bycia niezależnym od grupy, a czasem po prostu konieczność wykorzystania reszty urlopu. Jednak single nie mają ułatwionego zadania, ponieważ wyjazd na własną rękę wiąże się z czasochłonnym planowaniem i dużym ryzykiem, a wakacje z biurem podróży – przeważnie z wysokimi dopłatami.

Najnowsza propozycja OK Services Travel, biura podróży oferującego wycieczki autokarowe, skierowana jest właśnie do osób, które przez kilka dni chciałyby pocieszyć się swoim towarzystwem bez konieczności organizowania wyjazdu i wysokich kosztów. Touroperator zminimalizował dopłatę do pokoju jednoosobowego, która wynosi teraz tylko 350 złotych. Oferta obejmuje trzygwiazdkowe hotele w Bułgarii i na greckiej Riwierze Olimpijskiej.

Urlop w pojedynkę może okazać się odskocznią i inspiracją dla ludzi, którzy popadli w wakacyjną rutynę. Sprawdzone kierunki, stałe towarzystwo i znane plaże w pewnym momencie mogą przestać przynosić odprężenie i radość, o które właśnie w wakacjach chodzi. Dlaczego więc nie spróbować czegoś nowego?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, bardzo dużo osób wybiera wakacje w pojedynkę. To doskonała okazja, aby spędzić czas według własnego uznania i poznać nowych ludzi ? przekonuje Katarzyna Maj, Prezes Zarządu OK Services Travel. ? Chcemy spełnić oczekiwania tej grupy klientów, dlatego też planujemy poszerzenie oferty dla singli o kolejne kierunki i obiekty ? dodaje.

Szczegóły promocji można znaleźć na stronie internetowej touroperatora www.okservices.pl i pod numerem infolinii (33) 828 19 90.

A to już wiesz?  Rodzinna majówka ? co przyda się podczas podróży

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy