Turystyka Wiadomości branżowe

Zawody Cross Monster w Białce Tatrzańskiej

Monster slalom, zjazd na krechę oraz wyścig gokartem to trzy dyscypliny, które złożą się na zawody Cross Monster, zamykające oficjalnie sezon letni w Białce Tatrzańskiej – Zakończenie Lata. Impreza organizowana jest 21 września br. przez partnerów projektu Czas na Białkę, miejscowych przedsiębiorców, którzy działają wspólnie, aby razem promować

Teaser

Monster slalom, zjazd na krechę oraz wyścig gokartem to trzy dyscypliny, które złożą się na zawody Cross Monster, zamykające oficjalnie sezon letni w Białce Tatrzańskiej ? Zakończenie Lata. Impreza organizowana jest 21 września br. przez partnerów projektu Czas na Białkę, miejscowych przedsiębiorców, którzy działają wspólnie, aby razem promować Białkę Tatrzańską i jej atrakcje.

Przez całe lato dużą atrakcją dla odwiedzających Białkę jest wypożyczalnia monsterrollerów działająca przy Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska. Monsterrollery, udostępnione przez firmę rhSPORT Centrum Narciarstwa i Sportu, to terenowe hulajnogi, na których można zjeżdżać po trawie ze stoku narciarskiego. ? Górska hulajnoga to bardzo uniwersalny, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny wynalazek ? podkreśla Roman Haładyna z rhSPORT, inicjator letniej zabawy w Białce. – Monsterroller wyposażony jest w niezawodne, tarczowe hamulce hydrauliczne, które są w stanie zatrzymać pędzący z góry pojazd nawet na mokrej trawie. Potężna hulajnoga o wadze osiemnastu kilogramów pokona każdy stok! Zaletą tego sprzętu jest to, że bez większego problemu może zjechać na niej osoba w każdym wieku. Jazda przypomina trochę zjazd rowerowy, a trochę jazdę na nartach – dodaje.

Monsterrollery będą główną atrakcją Zakończenia Lata, imprezy kończącej wakacyjny sezon w Białce Tatrzańskiej. W zawodach Cross Monster wystąpią trzyosobowe drużyny reprezentujące polskie ośrodki narciarskie posiadające wypożyczalnie górskich hulajnóg. Kibice będą mogli zagrzewać do rywalizacji zawodników w trzech konkurencjach na czas. Będą to: Monster slalom, Zjazd na krechę oraz Wyścig gokartem. Turniej rozpocznie się 21 września w samo południe. Sportowym zmaganiom towarzyszyć będzie dobra muzyka, pyszny poczęstunek, drinki przyrządzone specjalnie na tę okazję. Wieczorem w Klubie Bania odbędzie się dyskotekowe after party.

Po zawodach, a przed wieczornymi tańcami, warto wpaść i zrelaksować się po sportowych emocjach w naszym kompleksie termalnym ? mówi Joanna Łazarczyk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Termy Białka. ? Na zawodników i wszystkich kibiców czekają baseny w strefie głośnej i cichej, a także odpoczynek w saunie, gdzie od niedawna działa tężnia solankowa. Odpoczynek zapewni także wizyta w naszym SPA, gdzie na gości czeka wiele relaksujących zabiegów.

Zakończenie Lata jest częścią projektu Czas na Białkę, zainicjowanego przez grupę piętnastu lokalnych przedsiębiorców we współpracy z regionalnymi władzami: sołectwem Białki Tatrzańskiej oraz gminą Bukowina Tatrzańska. Celem tego przedsięwzięcia jest wyeksponowanie atutów podhalańskiej miejscowości jako ważnego miejsca na turystycznej mapie Polski.

A to już wiesz?  Mało kto lubi przepłacać.

Źródło Terma Białka. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy