Wiadomości branżowe

Awans w sieci Best Western

Polski oddział sieci Best Western wzmacnia swoją pozycję w Europie. W związku z tym Gheorghe Marian Cristescu, dotychczasowy Dyrektor Best Western na Polskę, objął stanowisko Dyrektora na Polskę i Kraje Bałtyckie w ramach struktur Best Western International. Dotychczas Cristescu podlegał pod BW Hotels Osuuskunta, czyli siedzibę biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w

Polski oddział sieci Best Western wzmacnia swoją pozycję w Europie. W związku z tym Gheorghe Marian Cristescu, dotychczasowy Dyrektor Best Western na Polskę, objął stanowisko Dyrektora na Polskę i Kraje Bałtyckie w ramach struktur Best Western International. Dotychczas Cristescu podlegał pod BW Hotels Osuuskunta, czyli siedzibę biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

Nominacja Gheorghe?a Cristescu na nowe stanowisko wiąże się z umacniającą się strategiczną rolą polskiego oddziału firmy w Europie Środkowej i Północnej, a także z coraz bardziej intensywnym rozwojem sieci w Polsce. W tym roku do Best Western dołączył już hotel BEST WESTERN Petropol w Płocku, a w najbliższych miesiącach portfolio sieci poszerzy się o kolejne trzy nowe obiekty – BEST WESTERN PLUS w Brzegu, BEST WESTERN PLUS Dyplomat w Olsztynie oraz BEST WESTERN PLUS Q Hotel w Krakowie. 

Gheorghe Cristescu dołączył do sieci Best Western w listopadzie 2011 roku. Obecnie do jego zadań należy m.in. nadzór nad hotelami Best Western w Polsce i w krajach bałtyckich, koordynacja działań sieci oraz negocjacje z inwestorami i pozyskiwanie nowych obiektów do portfolio sieci. 

Dzięki doskonałej znajomości branży przez Gheorghe?a Cristescu, Best Western umacnia swoją kluczową pozycję wśród hoteli franczyzowych w Polsce. Ostatnio sieć otrzymała podwójne wyróżnienie w polskiej edycji plebiscytu Business Traveller Awards 2014, zdobywając nagrody w kategoriach ?Najlepsza Marka Hotelowa na Świecie? i ?Najlepszy Hotelowy Program Lojalnościowy?.

Sam Cristescu jest m.in. laureatem nagrody ?Osobowość Roku 2012? przyznawanej przez magazyn ?Hotelarz?, zwycięzcą plebiscytu Prime Property Prize 2012 w kategorii ?Człowiek Roku”, został także mianowany ?Hotelarzem Roku 2013? przez portal HRS. Jako niekwestionowany lider i specjalista rynku hotelarskiego w Polsce, regularnie występuje jako panelista na najważniejszych wydarzeniach branżowych.

Poza pracą zawodową interesuje się sportem, historią oraz geografią. Płynnie posługuje się językiem rumuńskim, polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

A to już wiesz?  Co zabrać na wakacje do lasu

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Best Western Hotels Poland. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy