Turystyka Wiadomości branżowe

Ubezpieczenia turystyczne na Androidzie

BRE Ubezpieczenia udostępnia użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem Android bezpłatną, innowacyjną aplikację do zakupu polis turystycznych. Rozwiązanie to umożliwia szybkie i łatwe ubezpieczenie siebie oraz wybranych osób na czas

BRE Ubezpieczenia udostępnia użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem Android bezpłatną, innowacyjną aplikację do zakupu polis turystycznych. Rozwiązanie to umożliwia szybkie i łatwe ubezpieczenie siebie oraz wybranych osób na czas urlopu w Europie lub innych krajach rejonu Morza Śródziemnego. Dostęp do aplikacji w każdym miejscu i czasie pozwala na zawarcie ubezpieczenia nawet na 2 godziny przed wyjazdem (np. oczekując na samolot), a zakup zajmuje jedynie 2 minuty. W przypadku szkody – dzięki lokalizacji GPS – pomoc dociera do poszkodowanego szybko i bezbłędnie. Dodatkowo, w przypadku opóźnienia w dostarczeniu bagażu, ubezpieczenie pokrywa koszt zakupu niezbędnych przedmiotów osobistych aż do 1.000 PLN.

„Chcieliśmy, aby to rozwiązanie odpowiadało na wszystkie potrzeby Klientów. Dlatego właśnie aplikacja umożliwia ubezpieczenie nie tylko siebie, ale także rodziny lub znajomych, z którymi jesteśmy na wakacjach. Pomyśleliśmy także o problemach związanych z zagubionym bagażem – wprowadzając do naszej oferty zwrot kosztów zakupu niezbędnych rzeczy osobistych. Nasi Klienci na urlopie mogą czuć się naprawdę komfortowo i bezpiecznie”– mówi Paweł Zylm, prezes BRE Ubezpieczenia.

Darmowa aplikacja dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android (smartfony i tablety) umożliwia szybki zakup ubezpieczenia turystycznego oraz wezwanie pomocy w razie choroby lub wypadku. Aplikacja umożliwia także lokalizację ubezpieczonego przy wykorzystaniu GPS, co znacząco skraca czas dotarcia służb medycznych, transport poszkodowanego w razie wypadku lub interwencję medyczną dla chorego przebywającego na wakacjach. Dzięki lokalizacji GPS klienci, którzy wcześniej wykupili polisę assistance wraz z ubezpieczeniem OC i AC na stronach mBanku lub MultiBanku, teraz za pośrednictwem aplikacji na smartfonie czy tablecie z systemem operacyjnym Android mogą również wezwać pomoc drogową np. w razie awarii samochodu lub wypadku w Polsce lub Europie.

Nowością w tego typu polisach oferowanych przez BRE Ubezpieczenia  jest ubezpieczenie związane z opóźnieniem w dostarczeniu bagażu przez przewoźnika. Jeżeli opóźnienie to będzie dłuższe niż 6 godzin, klient otrzyma zwrot kosztów zakupu niezbędnych przedmiotów osobistego użytku w kwocie do 1000 PLN „Oferta zakupu ubezpieczenia turystycznego przez smartfon czy tablet to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych, aktywnych klientów oraz rosnącą liczbę urządzeń z systemem operacyjnym Android w Polsce. W lutym tego roku wprowadziliśmy również darmową aplikację dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów” – dodaje Paweł Zylm.

A to już wiesz?  Spółka B&B Hotels rozpoczyna współpracę z BRE Leasing

Aby dokonać zakupu polisy wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne z platformy Google Play, wypełnić wniosek o ubezpieczenie oraz dokonać płatności przelewem elektronicznym w jednym z kilkunastu banków lub za pomocą karty płatniczej. Płatności obsługuje eCard S.A., gwarantująca bezpieczeństwo zgodnie z normami Visa, MasterCard oraz American Express. Transakcja potwierdzona jest SMS-em, w którym znajdują się numer polisy i numer telefonu do Centrum Pomocy BRE Ubezpieczenia, a także polisą wysyłaną na adres e-mail.

Oferta ubezpieczenia turystycznego przygotowana została we współpracy z ekspertami z Europ Assistance Polska, która zapewnia klientom BRE Ubezpieczenia pomoc assistance.

BRE Ubezpieczenia TUiR S.A.

Projekt BRE Ubezpieczenia narodził się w czerwcu 2006 roku, kiedy to powstała spółka BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Następnie utworzono towarzystwo ubezpieczeń BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., które otrzymało licencję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej. BRE Bank S.A., który jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest założycielem BRE Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. BRE Ubezpieczenia specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).

BRE Ubezpieczenia jest współtwórcą platform internetowych: nagrodzonego w tegorocznej edycji konkursu Teraz Polska – Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych w mBanku oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych w MultiBanku.

Rozwiązania oferowane i współtworzone przez BRE Ubezpieczenia zostały nagrodzone m.in.: tytułem Certyfikat Najwyższa Jakość – Produkt Roku 2009, Euromarka, Rekomendacją Gazety Bankowej oraz tytułem Hit Roku, ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT – w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku – Merkury 2007”.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy