Turystyka Wiadomości branżowe

Sky Club dofinansowany przez nowego inwestora

Spółka Sky Club, organizator wycieczek pod markami Triada i Sky Club, została dokapitalizowana przez nowego inwestora – firmę AK Inwestor. W związku z transakcją  Zarząd Sky Club podjął decyzję o kolejnym podwyższeniu

Spółka Sky Club, organizator wycieczek pod markami Triada i Sky Club, została dokapitalizowana przez nowego inwestora – firmę AK Inwestor. W związku z transakcją  Zarząd Sky Club podjął decyzję o kolejnym podwyższeniu kapitału zakładowego. Obecnie wynosi on 11 800 mln zł, a docelowo, po zarejestrowaniu przez sąd, ma to być już 13 mln zł.

Podwyższenie kapitału zakładowego Spółki Sky Club nastąpi poprzez emisję udziałów o wartości nominalnej 1,2 mln zł, które obejmie Firma AK Inwestor Sp. z o.o. po cenie emisyjnej równej 3 mln zł.

Sytuacja finansowa naszej spółki stale się umacnia, spodziewamy się, iż jeszcze w tym miesiącu kapitał zakładowy Sky Club zostanie zwiększony z 11,8 do 13 mln zł – mówi Agnieszka Dral, Członek Zarządu Sky Club Sp. z o.o.

AK Inwestor specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie gospodarczym w zakresie prowadzenia działalności, jej rozwoju i pozyskiwania finansowania. Spółka jest obecna na rynku od 1999 roku. Dokonuje również inwestycji kapitałowych, wśród których  można wskazać na zaangażowanie w Spółkę Sky Club. Firma AK Inwestor świadczy ponadto usługi w zakresie skutecznego zarządzania wpływającego na poprawę efektywności gospodarowania, a także doradztwa przy wytyczaniu strategii firmy, pomocy w procesie pozyskiwania kapitału oraz finansowania w kraju i za granicą.

A to już wiesz?  Sky Club zdradza przepis na udane Euro 2012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy