Turystyka Wiadomości branżowe

Oferta Triady – Zwiedzanie 2012 już w sprzedaży

Sky Club, organizator imprez turystycznych Grupy Triada, rozpoczął sprzedaż wycieczek z nowej oferty marki Triada – Zwiedzanie 2012. Znalazło się w niej ponad 30 krajów oraz 53 imprezy autokarowe i samolotowe, w tym nowości, m.in.

Sky Club, organizator imprez turystycznych Grupy Triada, rozpoczął sprzedaż wycieczek z nowej oferty marki Triada – Zwiedzanie 2012. Znalazło się w niej ponad 30 krajów oraz 53 imprezy autokarowe i samolotowe, w tym nowości, m.in. Irlandia, Nordkapp oraz Chorwacja i Bałkany. W styczniu, w drugim etapie sprzedaży, do propozycji zwiedzania z Triadą dołączą między innymi Chiny i Islandia. Do dyspozycji Klientów będzie ponad 100 przeszkolonych pilotów.

Oferta wycieczek autokarowych wzbogaciła się aż o 16 nowości, między innymi Nordkapp, Bursztynowy Szlak Bałtycki, Chorwacja i Bałkany, Francja – Bogactwa Północy, Zamki nad Renem, Paryż i Londyn, Szwajcaria oraz Węgry i Czechy. W drugim etapie sprzedaży udostępnione zostaną także wyjazdy do Rumunii, Włoch i Słowenii (Śladami jaskiń i jezior). Na wielbicieli zakupów czekają także specjalne wycieczki do Londynu  w czasie słynnych wyprzedaży.

W katalogu znajdziemy aż 9 nowych wycieczek samolotowych. W sprzedaży dostępne są już m.in.: Paryż Bis, Dublin i Belfast oraz Petersburg, a w najbliższych tygodniach pojawi się także możliwość rezerwacji wyprawy do Chin i na Islandię. Do propozycji dołączy także zwiedzanie Nicei-Cannes-Antibes, Madrytu, Barcelony i Lizbony.

Mieszkańców południowej Polski na pewno ucieszy fakt rozszerzenia oferty o 10 dodatkowych wycieczek z wyjazdem z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Opola i Kielc. Są to m.in. Norweskie Fiordy, Londyn i Szkocja, Białe Noce w Petersburgu, Europa 6 Stolic, Kowno-Wilno-Troki, Zamki nad Loarą, Tour de France, Paryż i Mont Saint Michel, Paryż i Bruksela oraz Rodzinne Parki Rozrywki.

W ofercie Zwiedzanie 2012 znalazły się również 24 najlepsze wycieczki z poprzedniego katalogu  – „20 Autokarowych Hitów 2011” oraz „4 Hity Samolotem 2011”, w tym np. Bawaria, Europa 6 stolic czy Praga-Wiedeń-Budapeszt, których program pozostał praktycznie niezmieniony od 20 lat.

W pierwszym etapie sprzedaży, który zakończy się 2 stycznia 2012, obowiązywać będą 20% zniżki naliczane od ceny podstawowej, a także gratisy w postaci Gwarancji Najniższej Ceny, Gwarancji Niezmienności Ceny, Gwarancji Kolejności Wsiadania oraz Bezkosztowej Jednorazowej Zmiany Imprezy do 28.02.2012.  Pierwsze wyjazdy będą realizowane w marcu przyszłego roku, a zaliczka wynosi jedynie 30%.

A to już wiesz?  Darmowe Wi-Fi w hotelu ? Polska na drugim miejscu w Europie

Inspiracje do tworzenia nowych programów czerpiemy bezpośrednio z naszych podróży, udziałów w targach i wszelkiego rodzaju wyjazdów study tour przygotowywanych przez organizacje turystyczne promujące dane regiony – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky Club. Zasięgamy również opinii naszych sprzedawców. Dowiadujemy się od nich, czego Klienci oczekują od naszych imprez i jakie kierunki chcieliby z nami zwiedzić – dodaje.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie www.triada.pl, w biurach agencyjnych, salonach sprzedaży i pod numerem infolinii 801 033 330. Organizatorem wszystkich imprez z oferty Triada Zwiedzanie 2012 jest Sky Club Sp. z o.o.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy