Turystyka Wiadomości branżowe

BeeFree na iPadzie

Od początku lutego w sklepie internetowym App Store dostępna jest aplikacja z najnowszą ofertą BeeFree – Summer Heat 2013. Po przebudowanej stronie internetowej oraz nowym fanpage na Facebooku to kolejny krok ku wzmocnieniu postrzegania BeeFree ( marki Rainbow Tours) jako marki skierowanej do aktywnych i młodych odbiorców.Katalog BeeFree – Summer Heat 2013 zawiera ofertę letnich wczasów do Grecji, Hiszpanii,

Teaser

Od początku lutego w sklepie internetowym App Store dostępna jest aplikacja z najnowszą ofertą BeeFree ? Summer Heat 2013. Po przebudowanej stronie internetowej oraz nowym fanpage na Facebooku to kolejny krok ku wzmocnieniu postrzegania BeeFree ( marki Rainbow Tours) jako marki skierowanej do aktywnych i młodych odbiorców.

Katalog BeeFree ? Summer Heat 2013 zawiera ofertę letnich wczasów do Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Bułgarii oraz Egiptu. Klienci znajdą w nim wyselekcjonowane hotele w przystępnych cenach oraz w lokalizacjach sprzyjających uprawianiu sportów, zwiedzaniu oraz życiu nocnemu. Aplikacja z cyfrową wersją katalogu jest bezpłatna, a ponieważ powstała na bazie wersji drukowanej, ma taką sama treść oraz układ i może być stosowana wymiennie.

Sposób dotarcia oraz prezentacja oferty w aplikacji jest kolejnym krokiem wzmacniającym postrzeganie i odbiór marki BeeFree, której adresatem są młodzi, nowocześni i aktywni. Z aplikacji można korzystać dokładnie tak samo jak z ebooka. Po zapoznaniu się z ofertą można przejść bezpośrednio na stronę internetową organizatora i dokonać rezerwacji wybranej imprezy.

W przygotowaniu są aplikacje na iPhona oraz na tablety działające w oparciu o system Android.

Aplikacja z katalogiem BeeFree – Summer Heat 2013 dostępna jest pod adresem:

https://itunes.apple.com/us/app/beefree-summer-heat-2013/id596676655?ls=1&mt=8

Od stycznia 2013 organizatorem imprez turystycznych firmowanych marką BeeFree jest
Rainbow Tours S.A.

< 234771" >

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mindfulness and Retirement - Considering Brazil

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy