Turystyka Wiadomości branżowe

Witaj w Podróży ? nowy magazyn na rynku

Wydawnictwo Reader’s Digest wprowadza na polski rynek nowy magazyn turystyczny – Witaj w Podróży. Czasopismo, skierowane do osób ciekawych świata i przepełnionych pasją poznawania, przeniesie czytelników w

Wydawnictwo Reader’s Digest wprowadza na polski rynek nowy magazyn turystyczny – Witaj w Podróży. Czasopismo, skierowane do osób ciekawych świata i przepełnionych pasją poznawania, przeniesie czytelników w najciekawsze zakątki ziemi, podsunie propozycje wczasów z plecakiem oraz zabierze do najbardziej ekskluzywnych miejsc. Magazyn zastąpi swojego poprzednika – dwumiesięcznik Polska Wita – który poświęcony był wyłącznie Polsce. Pierwszy numer Witaj w Podróży ukaże się na rynku 24 stycznia 2012 roku.

Wraz z końcem stycznia na polskim rynku pojawi się pierwsze wydanie nowego magazynu turystycznego – Witaj w Podróży. Dwumiesięcznik w jednej połowie poświęcony będzie zagranicy, w drugiej – Polsce.

W czasopiśmie znajdzie się obszerny dział „Wielka podróż”, opisujący wyprawy po najbardziej egzotycznych zakątkach naszego globu, a także rozmaite teksty prezentujące Polskę i zagranicę. Magazyn będzie mieć bardzo bogatą formułę – oprócz artykułów, czytelnicy znajdą w nim relacje z wypraw pisane przez profesjonalnych dziennikarzy i czytelników, ciekawe pomysły na spędzenie wakacji i weekendów, a także liczne fotogalerie. To wszystko w stałych rubrykach, takich jak: „Na weekend”, „Nasza wyprawa”, „Wasze historie”, „Okiem obiektywu”, a także „Miejsce z historią”. Nie zabraknie również wywiadów z gwiazdami. Nowy magazyn zastąpi dotychczasowe czasopismo wydawane przez Reader’s Digest – Polska Wita.

Powstanie nowego magazynu jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom czytelników, tych wszystkich, dla których podróż oznacza wolność, wybór, wielość możliwości. Od teraz będą oni mogli nie tylko podróżować po pięknych zakątkach naszego kraju, lecz także wybrać się z nami w wielką podróż dookoła świata – mówi Monika Węgrzyn, redaktor naczelna magazynu Witaj w Podróży. Wcześniej Monika Węgrzyn pełniła funkcję redaktora naczelnego Polska Wita, była również twórcą magazynu Podróże.

Wraz z pierwszym numerem magazynu uruchomiony zostanie portal społecznościowy skierowany do miłośników wędrówek po Polsce i świecie: www.witajwpodrozy.pl.

A to już wiesz?  Praca w zgodzie z rodziną - nowe podejście do incentive travel

Wydawany w formacie 220×297 mm magazyn będzie liczył 116 stron. Cena dwumiesięcznika to 19,90 zł. Pierwszy numer ukaże się na rynku 24 stycznia w nakładzie 39 tysięcy egzemplarzy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy