Turystyka Wiadomości branżowe

Co zabrać na wakacje do lasu

Bakteriobójczo, uspokajająco i przeciwzapalnie – tak działa spacer po lesie. Można spędzić tu całe wakacje, gdyż polskie lasy to aż 28 tys. km szlaków turystycznych. Warto zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, aby

Bakteriobójczo, uspokajająco i przeciwzapalnie – tak działa spacer po lesie. Można spędzić tu całe wakacje, gdyż polskie lasy to aż 28 tys. km szlaków turystycznych. Warto zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, aby wyprawa była bezpieczna.

Bieganie, spacery, jazda rowerem, nordic walking, jazda konna – w lesie można wypoczywać na różne sposoby. Leśnicy twierdzą, że to najlepsze darmowe spa. Dzięki olejkom eterycznym wydzielanym przez drzewa, w leśnym powietrzu jest kilkadziesiąt razy mniej chorobotwórczych zarazków niż w mieście.

Nowość – skarpetki przeciw komarom i kleszczom

Aby wyprawa do lasu była prawdziwą przyjemnością, warto wcześniej zabezpieczyć się od komarów i kleszczy. Na leśnie spacery świetnie sprawdzą się skarpetki Mosqito Stop. Dzięki antyzapachowemu działaniu odstraszają owady i zniechęcają je do kąsania w dolne partie nóg.

Przed spacerem – naklej plaster Mosbito

Komfort spacerów, bez konieczności ciągłego spryskiwania repelentem, zapewnią plastry na komary i opaski na komary Mosbito. To produkty nasączone olejkiem lawendowym. Można je przyklejać do odzieży oraz zakładać na nadgarstek.

A co, gdy po spacerze znajdziesz kleszcza? Nic się nie stanie, jeśli masz pod ręką innowacyjny preparat w aerozolu – Mosbito TIC – OFF. Jeden zestaw może posłużyć do usunięcia nawet do 20 kleszczy.

Po spacerze – bezpieczny sposób na kleszcza

– „Kleszcza należy usunąć w bezpieczny sposób. Taką możliwość gwarantuje Mosbito TIC – OFF. Wystarczy spryskać pajęczaka, a następnie wyjąć go przy pomocy pęsety dołączonej do zestawu. To nietoksyczny i bezbolesny środek, rekomendowany przez Stowarzyszenie Chorych na Boleriozę.” – mówi Monika Gąska, Group Brand Manager.

Zanim pójdziesz do lasu, zajrzyj do e sklepu – drogeriazdrowie.pl, gdzie znajdziesz wymienione produkty. Sprawdź aktualne promocje!

*** 

DrogeriaZdrowie.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty związane ze zdrowiem, urodą, dobrym samopoczuciem i poprawą jakości życia, według motto firmy Wellness is our challenge. Internetowa drogeria zapewnia bogatą ofertę znanych i cenionych marek, wygodne zakupy i szybką dostawę. W przystępnych cenach oferowane są produkty najwyższej jakości takie jak kosmetyki, suplementy diety, wyroby medyczne czy zdrowa odzież.

Więcej informacji : www.drogeriazdrowie.pl

A to już wiesz?  Doskonały kwiecień w Rainbow Tours

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.bezpiecznywozek.pl www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy